logo

 

Uložit

Uložit

Extra Fashio Show / Spring - Summer 2020 / Europark Praha

Music by Dj Flux

 

Europark představuje svou atmosférou, designem a širokou škálou služeb nadčasové moderní centrum. K návštěvě a k nákupům motivuje jeho skvělá dopravní dostupnost, pohodlné a bezplatné parkování na 2100 místech, rychlé a pohodlné nákupy v 75 obchodech ve dvou podlažích, bohatá nabídka gastronomických a dalších služeb včetně Pirátského dětského světa zdarma.
Je zde více než 2000 parkovacích míst (z toho 700 krytých).

Rodiče zde najdou jedinečný dětský koutek s dozorem, což jim umožní věnovat se plně a nerušeně nákupům. Děti mají k dispozici kvalitní vybavení pro hraní a zábavu. Každou neděli jsou pořádána pro děti tři bezplatná divadelní představení, vždy v 11, 14 a 16 hodin.

A jak k nám?

Pokud jedete z jihu Prahy nebo jejího centra, doporučujeme rychlý a snadný příjezd přímo k Europarku z Jižní spojky, z níž plynule pokračujete na Štěrboholskou spojku, odkud hned sjedete před čerpací stanicí Agip přímo na parkoviště obchodního centra. Informační tabule při silnici vás bezpečně navedou. Zvolíte-li tuto cestu, vyhnete se předimenzované spleti křižovatek, semaforů a kamionů.

Pokud jedete z Jižního Města, Hostivaře nebo Horních Měcholup, je možné zvolit přímou cestu po ulici Průmyslová.

Další možnost cesty z centra Prahy je po Vinohradské a poté Černokokostelecké ulici.

Pokud do Europarku míříte od Říčan, přijedete po Kutnohorské.