logo

 

Uložit

Uložit

Mediální večírek na podporu dětského kardiocentra / Flux Showcase / Hoffa Bar Prague

Dj Flux & Guest..

 

Bar HOFFA byl otevřen v dubnu 2013.
Coby jeden z prvních zcela nekuřáckých barů v centru Prahy si rychle získal oblibu a díky své kvalitě se zařadil mezi přední bary ve městě. Díky své unikátní poloze na dopravním uzlu MHD je snadno dostupný ze všech koutů Prahy.

Jeho dominantou je 12,5 metru dlouhý bar a strohý, ovšem přesto přívětivý industriální interiér. Celý prostor je nedělený a proto vhodný na pořádání větších akcí. Atmosféru dokreslují velká okna poskytující příjemný pohled na okolí Tančící kašny sochařky Anny Chromy.

Hoffa nabízí širokou škálu prémiových destilátů z celého světa. Zakládá si na poctivé přípravě michaných nápojů z kvalitních surovin a z domácky připravených ingrediencí. V nabídce nechybí kvalitní vína z Evropy a Nového světa. Na čepu je stabilně Hubertus 12° z pivovaru Kácov.
Kuchyně vaří z denně čerstvých surovin a to až do zavírací doby. Přes pracovní dny nabízí svěží polední menu z mezinárodní kuchyně, které vždy obsahuje i vegetariánské jídlo a salát. K obědu nabízíme denní domácí limonádu a domácí ledový čaj.

V Hoffa baru pravidelně vystupují DJs i kapely ruzných žánrů a stylů.

A proč HOFFA? Na to se přijď zeptat barmana...